Sudėtis: 100% medvilnė

Išmatavimai:

* S 44-46 juosmuo 76-80 cm

* M 48-50 juosmuo 84-88 cm

* L 52-54 juosmuo 92-98 cm

* XL 56-58 juosmuo 102-108 cm

Gaminio ilgis 65 cm

 

 Suteikia gerą nuotaiką išlipus iš vonios,po dušo ar išėjus iš pirties. O lengvumas,bei nedideli gabaritai bus didelis privalumas keliaujant.

Siūlome taip pat pasinaudoti siuvinėjimo paslauga ir išsiuvinėti vardą - SIUVINĖJIMAS.

Jeigu šiuo metu nerandate norimo dydžio ar spalvos, prašau rašykite (spauskite TEIRAUTIS) mums, ir mes pasistengsime Jums rasti tinkamiausia variantą.
Atsižvelgiant į monitoriaus charakteristikas, prekės atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realybės

PAGAMINTA LIETUVOJE KURIMA

 Atsižvelgiant į monitoriaus charakteristikas, prekės atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realybės

PASTABA PERKANT - Pirmiausia pasirinkite Jums tinkantį dydį pirmajame langelyje, tuomet paspaudę antro langelio rodyklę pamatysite kokios spalvos yra Jums tinkančio dydžio.

 

CMSThumbnail ikonosdu atsargus skalbimas 40C

Skalbimas

- ypatingai atsargus atsargus skalbimas 40° C temperatūroje;
- tinkama skalbimo programa;
- atsargaus gręžimo programa;

negalimas balinimas1 chloru

Balinimas

Negalimas balinimas chloru

lyginti3 aukstoje temperaturoje

Lyginimas

- gaminį galima lyginti karštu lygintuvu (iki 200 laipsnių), sausai arba garu;

Rankšluosčio pasirinkimas turi savų paslapčių: rankšluosčių dydžiai, priklausomai nuo gamintojų gali šiek tiek skirtis, tačiau populiariausi yra šie :
* 30x50 cm - šis rankšluostis skirtas rankoms, arba svečiams. Dar jis yra vadinamas "kosmetiniu".
* 50x90/100 cm - veido, tiks ir galvai.
* 70x140 cm - išsimaudžius po dušu, ar vonios; Toks dydis tinka ir pirčiai ir baseinui.
* 50x70 cm - virtuvės rankšluostis
* 100x150/180 cm - idealiai tiks apsigaubti išlipus iš vonios.
* 80x200 cm - šio dydžio rankšluostis tinka saunai, pirčiai, masažui.

Be dydžio reikėtų atsižvelgti ir į rankšluosčio tankį; jį galima nustatyti ir iš akies - kuo rankšluostis turi daugiau kilpelių, kuo tankiau jos yra sudaigstytos, tuo rankšluostis yra kokybiškesnis. Prieš pirmąjį naudojimą rankšluostį būtina išskalbti toje temperatūroje, kuri yra nurodyta etiketėje - tuomet jis geriau sugers drėgmę, bus minkštesnis. Tai reikėtų padaryti ir iš higieninių sumetimų.
Rankšluosčio pagrindinė užduotis - sugerti drėgmę, ir tam, kad jis atliktų šią užduotį, prieš įsigyjant gaminį, reikią pirmiausiai atkreipti dėmesį į gaminio sudėtį, jo tankį. Jo tankis netūrėtų būti mažesnis kaip 300 g/m². Kilpelės taip pat turi atitikti tam tikrus reikalavimus - jos neturi būti ilgesnės nei 8mm, ir trumpesnės nei 3mm. Optimalus ilgis yra 5mm. Nors ilgos kilpelės ir atrodo impozantiškai, tačiau jau po pirmo skalbimo rankšluostis gali prarasti savo išvaizdą, yra daug reiklesnis savo priežiūrai, daug greičiau tampa drėgnas ir t.t. Taigi idealus rankšluostis yra pagamintas iš 100% šukuotinos medvilnės, kurio tankumas yra 400-500 gr/m² ir yra su 5mm kilpelėmis.
Rankšluostis yra svarbi higienos priemonė, kurią reikią ypač prižiūrėti, nes drėgname audinyje bakterijos dauginasi itin sparčiai. Todėl rekomenduotume, kad kiekvienas šeimos narys turėtų savo rankšluosčius, be to jei yra galimybė, tai bent po kelis skirtingoms kūno dalims, arba bent jau atskirai rankoms ir kūnui. Vaikus reikėtų pratinti nuo mažumės nesinaudoti svetimais rankšluosčiais, net ir rankoms nusišluostyti; Svečiams reikėtų pasiūlyti jam skirtų rankšluostėlių; Perkant rankšluostį vertėtų pagalvoti ne tik apie vienodą dizainą, bet ir apie tai, kad ateityje nebūtų didelės painiavos vonios kambaryje, tą gerai išsprendžia skirtingų spalvų ar atspalvių rankšluosčiai arba galime pasiūlyti gaminių suasmeninimą, išsiuvinėjant ant rankšluosčio vardą ar inicialus.
Rankšluosčius pageidautina skalbti ne rečiau kaip kartą per savaitę, nenaudojant baliklių ir susilpninta gręžimo programa, kad nepažeistų faktūros.

1. Kilpiniai chalatai ir rankšluosčiai nelabai mėgsta skalbimo miltelių. Jie bus švelnūs, jei jūs naudosite skystus ploviklius.
2. Tačiau, jei vis dėlto skalbsite įprastais skalbimo milteliais, tada įjunkite papildomą skalavimo programą. Tai padės maksimaliai išplauti ploviklius iš kilpinio audinio.
3. Be to, nereikia plauti kilpinius audinius dideliu greičiu (kilpos labai dažnai trinasi į skalbimo mašinos būgną) ir vandens taupymo režime.
Kilpinių audinių negalima virinti!
4. Kad rankšluosčiai taptų purūs, vertėtų pamerkti juos pusvalandžiui į pasūdytą vandenį, o senus ir kietus - plauti ir skalauti pasūdytame vandenyje.
5. Rankšluosčiai labai mėgsta gryną orą, todėl pagal galimybę džiovinkite juos lauke kuo dažniau.
6. Pasistenkite surasti parduotuvėse kamuoliuką skirta išmušinėjimui pūkams ir kilpiniams audiniams skalbimo mašinose. Tai natūralus būdas išpurenti pūkus ir kilpinius audinius be chemijos.
7. Tradicinius ploviklius skalavimui rekomenduojama naudoti mažiau - jie rankšluosčius daro kietus. Naudokite kondicionierius, kurie turi silikono.
8. Spalvotus kilpinius rankšluosčius stenkitės skalbti tuo pačiu metu, jie praras spalvą vienodai, tuo pačiu metu.
9. Kad rankšluosčiai ilgiau išlaikytų savo pradinę formą, pirkite gerus, brangesnius rankšluosčius. Firminis produktas geriau atlaiko dažną plovimą.
10. Kilpiniai audiniai nelyginami. Ant brangių produktų etikečių visada yra šis priežiūros ženklas. Kraštutiniu atveju, galite naudoti garo lygintuvą.
11. Drėgnus naudotus rankšluosčius nemeskite į skalbinių krepšį, jie gali įgyti nemalonų kvapą ir pelėsį. Juos reikia nedelsiant išskalbti arba išdžiovinti.

Kreipkitės į mus! Mes mielai atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

Ingrida

Ingrida

Administratorė

8 (5) 231 15 99

info@saldussapnas.lt

PADOVANOKITE SAU AR SAVO ARTIMAM ŽMOGUI YPAČ ASMENIŠKĄ IR ĮSIMINTINĄ DOVANĄ - INDIVIDUALŲ SIUVINĖJIMĄ

Siuvinėjame: palinkėjimus, vardus, inicialus, šūkius, datas, ar kitą Jums pageidaujamą tekstą.

Siuvinėjimą galime atlikti ant Jums norimu tekstilės gaminių: rankšluosčių, patalynės, chalatų, staltiesių, seilinukų, vaikiškų drabužėlių ir kitų gaminių.

Vienos raidės siuvinėjimo kaina svyruoja nuo 0.30 Eur iki 0.60 Eur, priklausomai nuo pasirinktos raidės dydžio (2 cm. arba 3 cm. - raidės aukštis didžiosiomis raidėmis).

Galite rinktis:

 • Užrašo siuvinėjimą;
 • Paveikslėlio sivinėjimą;
 • Kombinuotą siuvinėjimą (paveikslėlio ir užrašo siuvinėjimas kartu).

Gavę užsakymą dėl siuvinėjimo, prieš atliekant darbus, su kiekvienu pirkėju susisiekiame individuliai ir suderiname visus klausimus. Jeigu turite papildomų klausimų, prašome susisiekti ir mes Jums mielai atsakysime:

+370 618 58716

Pasirinkite:

PASIRINKITE SPALVĄ:
Kita

Jeigu turite papildomų klausimų ar komentarų dėl spalvos, prašome įrašykite:

PASIRINKITE ŠRIFTĄ:
PASIRINKITE ŠRIFTO DYDĮ:
ĮRAŠYKITE TEKSTĄ SIUVINĖJIMUI:
PAPILDOMAS KOMENTARAS:
Kaina:
0 simboliai x 0 Eur = 0 EUR
PASIRINKITE PAVEISKLĖLĮ:
Kaina:
0 Eur

Greitai, kokybiškai ir tiksliai, pagal Jūsų pageidavimus atliekame individualus siuvinėjimo paslaugas. Siuvinėjimas atliekamas ant Jūsų pasirinkto tekstilės gaminio. Gavę užsakymą įvertiname visas aplinkybes ir pasiulome geriausia paslaugos atlikimo būdą, kad išsiuvinėtas gaminys atrodytų kaip galma geriau. Jums svarbu pasirinkti spalvą, sriftą, srifto dydį, o mes parinksime ir pasiūlysime vietą, kurioje geriausia siuvinėti gaminį.

 • Vestuvems mergvakariui ideja ranksluostis lines ekri su siuvinejimu Dovanu dezuteje individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • Inicialai medvilninis ranksluostis PRESTIGE individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas1
 • Incialu siuvinejimas chalatas puriena moteriskas ir vyriskas grantas Dovana Jai ir Jam seimai valentinas vestuves individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • herbo siuvinejimas medvilniniai ranksluosciai seimos dovana individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas1
 • skalbiamos slepetes su siuvinejimu individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas originali dovana1
 • boso diena dovana ranksluostis siuvienjimas individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • monograma herbas siuvinejimas chalatas grantas puriena dovana seimai asmeniska individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas1
 • Vestuvems mergvakariui ideja ranksluostis hotel baltas su siuvinejimu individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas linksmas
 • vardo siuvinejimas ant skaros supakuota i dezute dovana individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • siuvinejimas ant staltieses su neriniais supakuota i dezute Dovanai vestuvems individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • 6R segoe print rusiskas sriftas krikstynom ranksluostis medvilninis dovana naujagimiui individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas1
 • servetele asaroms vestuvems siuvinejimas individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • NAUJAGIMIUI pagalvele ADRIJA individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas1
 • NAUJAGIMIUI pagalvele individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas BENDRAS1
 • pedutes siuvinejimas mazylei mazyliui individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • siuvinejimas krikstoteveliams lines ranksluostis Krisktynos dovana individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • medvilninis ranksluostis PIMPANCKIUKAI MINIONS individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • siuvinejimas krikstynoms metriku siuvinejimas ant satino patalynes mazyliui individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas
 • vestuvems skalbiamos slepetes dovana jaunavedziams individualus siuvinejimas kurima lietuva vilnius saldussapnas

24,00 EUR