Patiesiamos

Patiesiamos paklodės - įkvėps kiekvieną PIRKĖJĄ.
Pirkėjų subtilus skonis ir noras susikurti individualią namų aplinką mus skatina kurti inovatyvius, daug priežiūros nereikalaujančius ir stulbinančiai jaukius, įvairius patalynės komplektus, patiesiamas paklodes ir kitus namų tekstilės produktus.

 

Gofruoto audinio patiesiamos paklodės:
Šios patiesiamos paklodės pagamintos iš aukštos kokybės medvilnės, yra gofruotos, taigi jų nereikia lyginti ir jos greitai džiūsta.

 

Medvilninės patiesiamos paklodės:
Paklodė „Tarija“ - tai 100% medvilninis audinys. Šis audinys nesielektrina, gerai išgarina drėgmę, kas leidžia odai kvėpuoti. Medvilninės patiesiamos paklodės audinys yra minkštas, tvirtas, nealergizuoja ir lengvai lyginasi.

 

Satino patiesiamos paklodės:
Šios patiesiamos paklodės pasiūtos iš aukštos kokybės satino - 100% medvilnės, jį labia lengva prižiūrėti. Gaminys praktiškas tuo, kad jį lengva lyginti, pakankamai greitai džiūsta, malonus liesti, audinys blizgus. Patiesiamos paklodės išvirkščioji, blogoji pusė yra neslidi, todėl gerai laikosi patiesta ant lovos ar čiužinio.

 

Išskirtinės kokybės patiesiamos paklodės.
Visi mūsų patalynės komplektai ir patiesiamos paklodės kuriami atsižvelgiant į tai, kas svarbiausia pirkėjui – išskirtinis dizainas, įvairus medžiagiškumas ir, žinoma, preciziška kokybė. Pirkėjų subtilus skonis ir noras susikurti individualią namų aplinką mus skatina kurti inovatyvius, daug priežiūros nereikalaujančius ir stulbinančiai jaukius, įvairius patalynės komplektus, patiesiamas paklodes ir kitus namų tekstilės produktus. Įvairūs dydžiai ir spalvų įvairovė suteikia galimybę pasirinkti tą patiesiamą paklodę, kurį labiausiai tiks prie Jūsų pasirinkto patalynės komplekto.

 

Įvairių išmatavimų ir raštų patiesiamos paklodės.
Maloniai kviečiame išsirinkti sau patinkančia patiesiamą paklodę bei kitus namų tekstilės gaminius. Priimami užsakymai nestandartiniams išmatavimams, kreipkitės: 8 618 58 716 | info@saldussapnas.lt