DeLux

DeLux patalynės komplektai - įkvėps kiekvieną PIRKĖJĄ.
Pirkėjų subtilus skonis ir noras susikurti individualią namų aplinką mus skatina kurti inovatyvius, daug priežiūros nereikalaujančius ir stulbinančiai jaukius, įvairius DeLux patalynės komplektus ir kitus namų tekstilės produktus.

 

Patalynė „Satinas Deluxe” yra pagamintas iš satino, kurio siūlai austi ypatingu būdu. Dėka šio audimo išskirtinumo, satino audinys yra aprūpintas unikalia tekstūra: tai gana standus, bet tuo pačiu lygus ir lengvas kaip šilkas audinys. Satino patalynės audinys nėra lamdus ir atlaiko kelis šimtus skalbimų, kas leidžia jam ilgą laiką būti estetišku ir būti tikru dekoru miegamajame. Patalynė iš „Satino DeLux“ kolekcijos, taps puiki dovana bet kokiai progai.

 

Patalynė „Satino DeLux“ – labai tankus ir švelnus ilgapluoštės šukuotinės medvilnės audinys, blizgesiu primena šilką. Šis audinys lengvai lyginasi. Satino patalynės sudėtis – 100% medvilnė. Satino patalynės komplektai ypatingai švelnus bei minkšti, gerai išsaugo spalvą. Satino patalynės lengvai lyginasi, greitai džiūsta, turi specifinį blizgesį ir maloniai liečiasi prie kūno. Satino patalynėje ypač malonu miegoti vasarą, kadangi „šilkinis" paviršius suteikia vėsinantį efektą.

 

Standartiniai išmatavimai:

> DeLux patalynė 140x205, 65x75 (50x70)
> DeLux patalynė 160x205, 2-65x75 (50x70)
> DeLux patalynė 180x205, 2-65x75 (50x70)
> DeLux patalynė 220x205, 2-65x75 (50x70)

 

DeLux patalynės komplektai - visiems pasiekiama PRABANGA.
Jums siūlomi DeLux patalynės komplektai alsuoja subtilaus jaukumo, prabangos ir išskirtinio dizaino deriniu. Mūsų gaminami DeLux patalynės komplektai vartotojus nebyliai kviečia peržengti standartines ribas ir mėgautis savita prabanga. Jums patinkančio medžiagiškumo patalynės komplektai, Jus gali džiuginti kasdien, ištisus metus.