Šio modeliuko veliūrinis audinys yra ypatingas tuo, kad išaustas iš dviejų spalvų siūlų, kas suteikia audiniui dailaus žaismo. Jaukus, švelnus r malonus lietimui audinys. Šis lengvas veliūrinis chalatas puikiai tiks bet kokiai figūrai.

Su apykakle, užjuosiamas diržu, įleistos kišenės, rankovės turi atlenkimą.

Chalato ilgis - 98cm,
Rankovės ilgis (nuo kauliuko) - 78cm

Sudėtis: 74% medvilnė / 26% PE

Melanžas - spalvų mišinys tekstilėje.

PAGAMINTA LIETUVOJE KURIMA


 Jeigu šiuo metu nerandate norimo dydžio, ar spalvos, ar ūgio (164/176), prašau rašykite (spauskite TEIRAUTIS) mums, ir mes pasistengsime Jums rasti tinkamiausia variantą.

 Dydžių lentelė: Chalatas moteriškas CLASSIC

 Atsižvelgiant į monitoriaus charakteristikas, prekės atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realybės

PASTABA PERKANT - Pirmiausia pasirinkite Jums tinkantį dydį pirmajame langelyje, tuomet paspaudę antro langelio rodyklę pamatysite kokios spalvos yra Jums tinkančio dydžio.

spalvotu drabuziu skalbimas 40C

Skalbimas

Spalvotų drabužių skalbimas 40°C

negalimas balinimas1 chloru

Balinimas

Negalimas balinimas chloru

mechaninis skalbimas1 draudziamas

Skalbimas

Mechaninis skalbimas draudžiamas

lyginimo7 temperatura 150C

Lyginimas

Maksimali lyginimo temperatūra 150°C

valyti chemiskai negalima

Cheminis valymas

Chemiškai valyti negalima

Chalatas - tai atsipalaidavimo simbolis.
Naminis drabužis, kaip atskira garderobo dalis, atsirado tik XVII-XVIII amžiuje, Vėliau jų įvairovė smarkiai augo ir kito. Tačiau CHALATAS išliko karaliumi. Jis skaičiuoja 1000-metę istoriją. Chalatas ( žodis kilęs iš arabų kalbos) - tai laisvas, ilgarankovis drabužis, užsagstomas ar tiesiog susiaučiamas prekyje ir surišamas diržu. Azijoje šis drabužis buvo ir yra viršutinis drabužis. Kitos tautos naminius drabužius vadina labai įvairiai - prancūzai čia išsiskiria labiausiai : peniuaras (moterų naminis drabužis, užsimetamas tik ryte ir prieš miegą, šukuojant plaukus), negliže (laisvas moteriškas naminis ryto drabužis, panašus į suknelę), dezabije (moteriškas dviejų dalių - naktinių ir peniuaro - naminis komplektas) ir t.t. . Vyriškas chalato tipo naminis drabužis - "šlafrokas" yra kilęs iš vokiečių kalbos. Paprastai chalatu vadiname drabužį, kuriuo apsirengę vaikštome po namus. Chalatai yra skirstomi į keletas rūšių, kuriuos reikėtų vilkėti atitinkamomis aplinkybėmis :
* maudimosi,vonios chalatas ;
* kasdienis chalatas - kuris gali būti dėvimas kaip naminis drabužis;
* chalatas buities darbams - vilkimas atliekant namų ūkio darbus, nuo kambarių tvarkymo, iki valgio gaminimo;
* kita ... peniuarai ar dezabije.

Maudymosi, vonios chalatas - vietoj rankšluosčio.
Pagrindinis kriterijus renkantis tokį chalatą yra toks pats, kaip ir renkantis vonios rankšluosčius. Pagrindinė jų užduotis - sugerti drėgmę; Dėl šios priežasties geriausia medžiaga yra klasikiniai su įvairiais pluoštais frotiniai audiniai, mikrofibra; purūs ir minkšti gaminiai. Labai patogu, kuomet toks chalatas turi gobtuvą, nereikės naudoti turbano ar rankšluosčio.
Kasdienis chalatas - tai kompromisas mėgstantiems namie apsirengti patogiai, tačiau neperžengiant etiketo ribų ir gražiai atrodyti.

Kreipkitės į mus! Mes mielai atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

Ingrida

Ingrida

Administratorė

8 (5) 231 15 99

info@saldussapnas.lt

57 EUR