Prabangus vyriškas bambukinis chalatas "Grantas" su veliūro efektu! 

Jis yra minkštas, purus, gerai absorbuojantis. Tai visiškai komfortiškas, bei elitinis chalatas, turintis plačią spalvų gamą ir optimalų drėgmės sugeriamumą. Tai gražus veliūrinis chalatas su apykakle ir minkštu diržu, pabrėžiančiu liemenį, priklausomai nuo jūsų noro, garantuoja Jums patogiai jaustis kaip ryte, taip ir vakare. Apykaklė elegantiškai papuošta kantuku. Malonus multi-pluoštas daro chalatą minkštu, lengvu, nevaržančiu judesių. Kilpinis audinys iš Multi Fibros, tai puikus derinys iš mikro  medvilnės ir bambuko pluošto.
Dėka tokios audinio sudėties chalatas yra patvarus ir atsparus greitam susidevėjimui. Išorinė dalis iš kilnaus ir gražaus veliūro, vidinė pusė iš minkšto kilpelinio medvilnės ir bambuko pluošto. Toks derinys iš mikropluošto daro chalatą ypač minkštu ir lengvu.

Praktiška dovana sau, artimajam arba draugui!

 Sudėtis: 30% medvilnė / 30% viskozinis bambukas / 40% mikrolpuošas PAGAMINTA LIETUVOJE KURIMA

Dydžių lentelė: Chalatas vyriškas ILGAS

 Atsižvelgiant į monitoriaus charakteristikas, prekės atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realybės

PASTABA PERKANT - Pirmiausia pasirinkite Jums tinkantį dydį pirmajame langelyje, tuomet paspaudę antro langelio rodyklę pamatysite kokios spalvos yra Jums tinkančio dydžio.

dziovinti9 pakabinus neisgrezus

Džiovinimas

- gaminį džiovinti pakabinus ant virvės ar pakabos, neformuojant ir nespaudžiant vandens rankomis;

lyginimo6 temperatura 110C

Lyginimas

Maksimali lyginimo temperatūra 110°C

skalbimas1 30C

Skalbimas

Paprastas skalbimas 30°C

valyti chemiskai negalima

Cheminis valymas

Chemiškai valyti negalima

negalimas balinimas1 chloru

Balinimas

Negalimas balinimas chloru

Chalatas - tai atsipalaidavimo simbolis.
Naminis drabužis, kaip atskira garderobo dalis, atsirado tik XVII-XVIII amžiuje, Vėliau jų įvairovė smarkiai augo ir kito. Tačiau CHALATAS išliko karaliumi. Jis skaičiuoja 1000-metę istoriją. Chalatas ( žodis kilęs iš arabų kalbos) - tai laisvas, ilgarankovis drabužis, užsagstomas ar tiesiog susiaučiamas prekyje ir surišamas diržu. Azijoje šis drabužis buvo ir yra viršutinis drabužis. Kitos tautos naminius drabužius vadina labai įvairiai - prancūzai čia išsiskiria labiausiai : peniuaras (moterų naminis drabužis, užsimetamas tik ryte ir prieš miegą, šukuojant plaukus), negliže (laisvas moteriškas naminis ryto drabužis, panašus į suknelę), dezabije (moteriškas dviejų dalių - naktinių ir peniuaro - naminis komplektas) ir t.t. . Vyriškas chalato tipo naminis drabužis - "šlafrokas" yra kilęs iš vokiečių kalbos. Paprastai chalatu vadiname drabužį, kuriuo apsirengę vaikštome po namus. Chalatai yra skirstomi į keletas rūšių, kuriuos reikėtų vilkėti atitinkamomis aplinkybėmis :
* maudimosi,vonios chalatas ;
* kasdienis chalatas - kuris gali būti dėvimas kaip naminis drabužis;
* chalatas buities darbams - vilkimas atliekant namų ūkio darbus, nuo kambarių tvarkymo, iki valgio gaminimo;
* kita ... peniuarai ar dezabije.

Maudymosi, vonios chalatas - vietoj rankšluosčio.
Pagrindinis kriterijus renkantis tokį chalatą yra toks pats, kaip ir renkantis vonios rankšluosčius. Pagrindinė jų užduotis - sugerti drėgmę; Dėl šios priežasties geriausia medžiaga yra klasikiniai su įvairiais pluoštais frotiniai audiniai, mikrofibra; purūs ir minkšti gaminiai. Labai patogu, kuomet toks chalatas turi gobtuvą, nereikės naudoti turbano ar rankšluosčio.
Kasdienis chalatas - tai kompromisas mėgstantiems namie apsirengti patogiai, tačiau neperžengiant etiketo ribų ir gražiai atrodyti.

Kreipkitės į mus! Mes mielai atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

Ingrida

Ingrida

Administratorė

8 (5) 231 15 99

info@saldussapnas.lt

97 EUR