ŽĄSŲ PŪKAS

Jums siūlomos minkštos, lengvos, nesunkiai prižiūrimos, subtilių spalvų žąsų pūkų antklodės ir pagalvės puikiai išlaiko savo formą, ir svarbiausia, dėl savo išskirtinės kokybės ilgai tarnauja. Visos siūlomos žąsų pūkų antklodės ir pagalvės itin malonios ir švelnios, jas lengva derinti su kitais namų tekstilės gaminiais. Aukštos kokybės žąsų pūkų antklodės ir pagalvės puikiai tiks Jūsų patogiam miegui ir poilsiui. Jums siūlome platų įvairių žąsų pūkų antklodžių ir pagalvių asortimentą tiek žiemos, tiek vasaros sezonui. Ypatingai švelni, minkšta ir spalvinga žąsų pūkų antklodė ar pagalvė - tai puikus pirkinys kiekvienam.

 

Galite rinktis norimą žąsų pūkų antklodės ir pagalvės spalvą, storį bei dydį. Patinkanti ypatingo minkštumo žąsų pūkų antklodė ar pagalvė, Jus džiugins kiekvieną dieną. Tikime, kad kokybiškos ir praktiškos žąsų pūkų antklodės ir pagalvės reikšmingai pagyvins Jūsų miegamojo kambarį. Siūlomos žąsų pūkų antklodės ir pagalvės išsiskiria tuo, kad jos ypatingai šiltos ir jas lengva prižiūrėti. Mūsų siūlomų išskirtinės kokybės žąsų pūkų antklodžių ir pagalvių privalumus, pajusite nuo pirmo prisilietimo.

 

Žąsų pūkų antklodės ar pagalvės užpildas - natūralūs žąsų pūkai. Žąsų pūkai tai kvėpuojantis užpildas, kuris lengvai susispaudžia ir prisitaiko prie žmogaus kūno formos. Žąsų pūkų antklodės, apsaugo kūną nuo temperatūros pokyčių ir reguliuoja drėgmę. Žąsų pūkų antklodės ir pagalvės sukuria optimalų mikroklimatą miego metu.

 

Žąsų pūkų antklodės ar pagalvės: nesukuria sąlygų bakterijoms, bekvapės, higieniškos, antialerginės.
Žąsų plunksnos – susideda iš pūkų ir plunksnų surinktu rankiniu būdu iš vandenyje plaukiojančių žąsų nugarinės dalies, suteikia gaminiui tamprumo ir apsaugo nuo deformacijos mažesnes plunksneles ir prailgina gaminio tarnavimo laiką. Pūkai - surenkami iš kaklo ir krūtinės dalies, kas leidžia labiau išlaikyti šilumą, lengvi ir minkšti, dėl savo retumo laikomas prabangia preke.

 

Tokios antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Pūkų – plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė. Pačioje antklodėje pūkai – plunksnos yra paskleisti į tam tikrus skyrelius, kad užtikrintų tolygų pasiskirstymą visoje antklodėje.

MAYA members