ATVIRA VILNA

Jums siūlomos minkštos, lengvos, nesunkiai prižiūrimos, subtilių spalvų vilnonės antklodės ir pagalvės puikiai išlaiko savo formą, ir svarbiausia, dėl savo išskirtinės kokybės ilgai tarnauja. Visos siūlomos vilnonės antklodės ir pagalvės itin malonios ir švelnios, jas lengva derinti su kitais namų tekstilės gaminiais. Aukštos kokybės vilnonės antklodės ir pagalvės puikiai tiks Jūsų patogiam miegui ir poilsiui. Jums siūlome platų įvairių vilnonių antklodžių ir pagalvių asortimentą tiek žiemos, tiek vasaros sezonui. Ypatingai švelni, minkšta ir spalvinga vilnonė antklodė ar pagalvė - tai puikus pirkinys kiekvienam.

 

Galite rinktis norimą vilnonės antklodės ir pagalvės spalvą, storį bei dydį. Patinkanti ypatingo minkštumo vilnonės antklodė ar pagalvė, Jus džiugins kiekvieną dieną. Tikime, kad kokybiškos ir praktiškos vilnonės antklodės ir pagalvės reikšmingai pagyvins Jūsų miegamojo kambarį. Siūlomos vilnonės antklodės ir pagalvės išsiskiria tuo, kad jos ypatingai šiltos ir jas lengva prižiūrėti. Mūsų siūlomų išskirtinės kokybės vilnonių antklodžių ir pagalvių privalumus, pajusite nuo pirmo prisilietimo.

 

Vilnonės antklodės ir pagalvės gaminamos iš gyvos vilnos plauko, tai yra iš gyvos avies papilvėje nukirptos vilnos. Vertingiausia yra merinosų veislės avių vilna, ypatingai Australijoje arba Naujoje Zelandijoje išaugintų avių vilna. Išskirtinės vilnos savybės yra tos, kad šie gyvūnai auginami natūraliomis sąlygomis, kur oro temperaūra diena svyruoja nuo +40°C iki 0 laipsnių naktį. Didžiausias efektas, tai nepaprastas šių gyvulėlių plauko kitimas. Plauko kitimas lemia plauko raitymosi ir jo išsitiesimo savybę, veikiant temperatūrai. Būtent merinoso veislės avies plaukas riečiasi kai šalta, o išsitiesia kai karšta. Ši neįkainuojama plauko savybė ilgam išlieka nukirpus vilną ir išaudus audinį.

 

Mūsų specializuotoje parduotuvėje siūlomi įvairūs dydžiai:
>Vilnonės antklodės 135x200;
>Vilnonės antklodės 150x200;
>Vilnonės antklodės 175x200;
>Vilnonės antklodės 220x200.

 

>Vilnonės pagalvės 50x70;
>Vilnonės pagalvės 65x75.