Medvilniniai-kilpiniai chalatai

Dažniausiai naudojami SPA centruose ar viešbučiuose. Tačiau neretai pardavinėjami ir asmeniniam
naudojimui. Medvilnė minkšta, švelni, pralaidi orui, maloni kūnui, puikiai sugerianti drėgmę,
nesielektrina, ją lengva prižiūrėti, nealergiška. Medvilnės pluoštas leidžia kūnui kvėpuoti, o tuo
pačiu apsaugo jį nuo prakaitavimo. Medvilninis audinys yra labai tvirtas, sunkiai plyšta. Vienas iš
audinio trūkumų –neelastingas, greitai glamžosi.

Maudymosi, vonios chalatas - vietoj rankšluosčio.

Pagrindinis kriterijus renkantis tokį chalatą yra toks pats, kaip ir renkantis vonios rankšluosčius. Pagrindinė jų užduotis - sugerti drėgmę; Dėl šios priežasties geriausia medžiaga yra klasikiniai su įvairiais pluoštais frotiniai audiniai, mikro-fibra ; Purūs ir minkšti gaminiai. Labai patogu, kuomet toks chalatas turi gobtuvą, nereikės naudotis turbanų ar jį sukti iš rankšluosčio.

Kasdienis chalatas - tai kompromisas mėgstantiems namie apsirengti patogiai, tačiau neperžengiant etiketo ribų ir gražiai atrodyti. 

“Koralas“- tai moteriškas chalatas iš lengvesnio frotinio audinio, kuriam būdingas neįprastas audimas, minkštumas ir tankis. Ryškūs, spalvingi, patogūs ir praktiški modeliai puikiai tinka tiek namams, paplūdimiui, spa ar šiaip laisvalaikiui. Didelė spalvų ir dydžių įvairovė.

Sudėtis: 80% - medvilnė, 20% - poliesteris (Frote).

Šis chalatas maloniai apgaubs Jūsų kūną ilsintis, išsimaudžius duše ar leidžiant ramų vakarą namie. Jis ypač tinkamas naudoti vonioje, nes puikiai sugeria drėgmę, yra be galo švelnūs ir jaukūs naudoti. Net ir išskalbus daugybę kartų šis pluoštas nepraranda visų šių savybių.

Tai aukštos kokybės 100 % medvilnės gaminys.