CHALATAI

Naminis drabužis, kaip atskira garderobo dalis, atsirado tik  XVII-XVIII amžiuje. Vėliau jų įvairovė smarkiai augo ir kito. Tačiau CHALATAS išliko karaliumi. Jis skaičiuoja 1000-metę istoriją.  Chalatas (žodis kilęs iš arabų kalbos) - tai laisvas, ilgarankovis drabužis, užsagstomas ar tiesiog susiaučiamas priekyje ir surišamas diržu. Azijoje šis drabužis buvo ir yra viršutinis drabužis. Kitos tautos naminius drabužius vadina labai įvairiai - prancūzai čia išsiskiria labiausiai : peniuaras (moterų naminis drabužis, užsimetamas tik ryte ir prieš miegą, šukuojant plaukus), negližė (laisvas moteriškas naminis ryto drabužis, panašus į suknelę), dezabijė (moteriškas dviejų dalių - naktinių ir peniuaro - naminis komplektas) ir t.t. Vyriškas chalato tipo naminis drabužis - "šlafrokas" yra kilęs iš vokiečių kalbos. Paprastai chalatu vadiname drabužį, kuriuo apsirengę vaikštome po namus. Chalatai yra skirstomi į keletas rūšių, kuriuos reikėtų vilkėti atitinkamomis aplinkybėmis :

  • maudymosi, vonios chalatas;
  • kasdienis chalatas - kuris gali būti dėvimas kaip naminis drabužis;
  • chalatas buities darbams - vilkimas atliekant namų ūkio darbus, nuo kambarių tvarkymo, iki valgio gaminimo;

Kiekvienas iš mūsų nori turėti tokį chalatą su kuriuo jaustųsi komfortiškai ir patogiai. Kiek daug skirtingų tipų pirkėjų, tiek ir skirtingų medžiagų naudojamų chalatams siūti.

Bambukiniai "Puriena" ir "Grantas"

Chalatas - tai atsipalaidavimo simbolis.

Moteriškas chalatas "Puriena" minkštas, purus, gerai absorbuojantis. Gražus veliūrinis chalatas su  apykakle ir minkštu  diržu pabrėžiančiu liemenį, priklausomai nuo jūsų noro, garantuoja Jums patogiai jaustis kaip ryte, taip ir vakare. Komfortiškas multi-pluoštas daro chalatą minkštu, lengvu, nevaržančiu judesių. Kilpelinis audinys iš Multi Fibros, tai puikus derinys mikro medvilnės ir bambuko pluošto. Tai visiškai komfortiškas elitinis chalatas, turintis įvairią spalvų gamą ir optimalų drėgmės sugeriamumą. Dėka audinio ekskliuzyviniai sudėčiai, chalatas ypač patvarus ir atsparus greitam susidevėjimui.

Viršutinė dalis iš kilnaus ir gražaus barchatinio veliūro, vidinė pusė iš minkšto kilpinio medvilnės ir bambuko pluošto. Toks audinių derinys iš mikro-pluošto daro chalatą ypač minkštu ir lengvu.

Moteriškas chalatas su bambuko pluoštu yra ne tik šilumai ir grožiui! Neįtikėtina, bet jis turi antibakterinių savybių.

Sudėtis: 30% bambuko pluoštas / 30% medvilnė / 40% mikro-pluoštas

Bambuko pluoštas pasižymi ypatingu švelnumu bei drėgmės sugėrimo išskirtinėmis savybėmis. Neapsakomai odai švelnus ir malonus audinys puikiai sugeria drėgmę. Dėl natūralaus bambuko, pluoštas turi antibakterinių savybių, audinys "kvėpuoja". Jis ne tik greitai sugeria drėgmę, bet ir greit ją išgarina.

Savybės

  • Šilko švelnumas, purus vonios chalatas;
  • Skalbiamas automatinėje skalbyklėje iki 40 laipsnių temperatūroje;
  • Džiovinamas elektrinėje džiovykloje;
  • Ekologiškai švarus bambukas turi antibakterinių savybių ir greitai sugeria drėgmę. 

 

Moteriškas chalatas "Puriena" su bambuko pluoštu yra ne tik šilumai ir grožiui! 

Jis yra minkštas, purus, gerai absorbuojantis. Tai visiškai komfortiškas, bei elitinis chalatas, turintis plačia spalvų gamą ir optimalų drėgmės sugeriamumą. Tai gražus veliūrinis chalatas su apykakle ir minkštu diržu pabrėžiančiu liemenį, priklausomai nuo jūsų noro, garantuoja Jums patogiai jaustis kaip ryte, taip ir vakare. Apykaklė elegantiškai papuošta kantu. Malonus multi-pluoštas daro chalatą minkštu, lengvu, nevaržančiu judesių. Kilpinis audinys iš Multi Fibros, tai puikus derinys mikro-medvilnės ir bambuko pluošto.
Dėka tokios audinio sudėties chalatas yra patvarus ir atsparus greitam susidėvėjimui. Išorinė dalis iš kilnaus ir gražaus barchatinio veliūro, vidinė pusė iš minkšto kilpinio audinio medvilnės ir bambuko pluošto. Toks derinys iš mikro-pluošto daro chalatą ypač minkštu ir lengvu.

 Trumpas moteriškas chalatas "Puriena" yra minkštas, purus, gerai absorbuojantis. Tai išskirtinai komfortiškas, bei elitinis chalatas, turintis plačią spalvų gamą ir optimalų drėgmės sugeriamumą. Tai gražus, trumpas veliūrinis chalatas su gobtuvu ir minkštu diržu pabrėžiančių liemenį, priklausomai nuo jūsų noro, garantuoja Jums patogiai jaustis kaip ryte, taip ir vakare. Komfortiškas multi-pluoštas daro chalatą minkštu, lengvu ir nevaržančiu judesių. Kilpinis audinys iš Multi Fibros, tai puikus derinys mikro-medvilnės ir bambuko pluošto.

Dėka tokios audinio sudėties chalatas yra patvarus ir atsparus greitam susidėvėjimui. Išorinė dalis iš kilnaus ir gražaus barchatinio veliūro, vidinė pusė iš minkšto kilpinio medvilnės ir bambuko pluošto. Toks derinys iš mikro-pluošto daro chalatą ypač minkštu ir lengvu.