Bambukinės pižamos ir naktiniai

Moteriškos pižamos ir naktiniai pagaminti iš bambukinio pluošto, kuris yra švelnesnis už medvilnę, o jo tekstūra – kaip šilko, jis praleidžia orą karštu metu ir palaiko šilumą - šaltu. Todėl juos ypatingai malonu dėvėti, nes žiemą juos dėvint šilčiau, o vasarą - vėsiau. Unikali mikro struktūra leidžia šiems drabužiams labai greitai sugerti ir išgarinti drėgmę: 3-4 kartus greičiau nei medvilnė. Tai apsaugo nuo peršalimo ligų ir nemalonaus kvapo. Šie drabužiai nedirgina odos ir yra antialergiški. Tai puiki alternatyva alergiškiems, jautrią odą turintiems žmonėms.

Sudėtis: 95% bambuko pluoštas, 5% elastanas.

Pižamos pagamintos iš bambuko, tai geriausias žmogaus išradimas. Minkštos ir švelnios jos suteikia komfortą ir gerą miegą. Bambuko pluoštas pasirodė neseniai, tačiau jau laimėjo daugelio žmonių širdis. Bambuko pižamos - naujovė verta dėmesio, bei įsigijimo, išsiskiria komfortu, o nuo sąlyčio su kūnu, palieka malonų pojūtį. Lengvai skalbiama ir puikiai išlaiko savo pirminę išvaizdą. Modeliai elegantiški ir šiek tiek romantiški.

Naktiniai marškiniai, pagaminti iš bambuko, tai geriausias žmogaus išradimas. Minkšti ir švelnūs jie suteikia komfortą ir gerą miegą. Bambuko pluoštas pasirodė neseniai, tačiau jau laimėjo daugelio žmonių širdis. Bambuko naktiniai marškiniai - naujovė verta dėmesio, bei įsigijimo.

Dabar madoje subtilios spalvos ir romantiška nuotaika. Mūsų naktiniai marškiniai, pagaminti iš bambuko su subtiliais raštais tiesiog puikiai atitinka šią tendenciją.