Asortimentas

Kviečiame rinktis kokybiškus, Lietuvoje pagamintus SALDUS SAPNAS gaminius.

Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia gausus stilingų ir aukštos kokybės itin jaukių ir spalvotų chalatų asortimentas visai šeimai, įvairaus audinio patalynės komplektai, paklodės su timpomis, minkštos ir purios antklodės bei pagalvės, švelnūs medvilniniai ir bambukiniai rankšluosčiai, prekės vaikams bei kitos prekės miegamojo ar vonios kambariui.

Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, pasiūlome tinkamiausią prekę atitinkančią visus poreikius. Taip pat gaminame produkciją pagal individualius kliento pateiktus išmatavimus. Jeigu norite nustebintu savo artimuosius ypatingu rūpesčiu ir originalia fantazija siūlome siuvinėjimo paslaugas. Juk minkštas, kokybiškas ir su asmeniniu vardu ar inicialais išsiuvinėtas rankšluostis ar chalatas tikrai suteiks itin molonių emocijų.

Pirkėjų subtilus skonis ir noras susikurti individualią namų aplinką, mus skatina kurti inovatyvius, daug priežiūros nereikalaujančius ir stulbinančiai jaukius namų tekstilės produktus.

PATALYNĖS KOMPLEKTAI

8352d7414aad87e1d94778125d1f53af
Patalynė – investicija į saldų miegą ir jaukumą. Išsirinkite patalus, kurie nustebins savo minkštumu ir švelnumu, suteks palaimos jausmą ir apgaubs šiluma šaltais žiemos vakarais.

CHALATAI

Chalatas
Ar gali būti kas malonesnio už rytą, kuris prasideda šiltai įsisupus į nuostabų, jaukų, šiltą chalatą!

RANKŠLUOSČIAI

1bb3d38aa56b8c9c5af2658f4797a138
Paverskite kasdienines vonios procedūras dar malonesnėmis! Tegul vonios kambaryje karaliauja tik kokybiški daiktai, užtikrinantys komfortą.

PAKLODĖS

paklodes
Įvairūs dydžiai, spalvų įvairovė suteikia galimybę pasirinkti tą paklodę, kuri labiausiai tiks prie Jūsų pasirinktos patalynės komplekto.

PIŽAMOS IR NAKTINIAI

pizamos ir naktiniai moteriskos pizamos naktinai
Patogios, moteriškos, jaukios, žaismingos - pižamos nepaliks abejingą bet kokią moterį.

ANTKLODĖS ir PAGALVĖS

anklodes ir pagalves
Metas pasirūpinti, kad nakties poilsis būtų nepriekaištingai patogus, grąžinantis jėgas ir ramybę!

SATINO PATALYNĖS KOMPLEKTAI - MAKOSATINAS

Satinine Patalyne Satinines Patalynes Komplektai saldussapnas a2
Šio audinio struktūra suteikia audiniui unikalų blizgesį bei šilkini minkštumą. Audinys labai lengvai liginasi, yra patvarus.

SATINO PATALYNĖS KOMPLEKTAI - SATINAS LUX

Satinine Patalyne Satinines Patalynes Komplektai saldussapnas a1
Šis audinys yra tarsi šilkinis ir neįtikėtinai lygus, minkštas ir malonus liesti. Šios savybės yra dėl to, kad gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos. Nenuostabu, kad ji vadinama "šilkine medvilne".